![Νερό για το Αύριο - Αθηναϊκή Ζυθοποιία](https://nerogiatoavrio.gr/wp-content/uploads/2021/03/NeroAvrio-Logo-F-cropped.png)
Αρχικά η κυρία Κουντούρη καλωσόρισε τους συμμετέχοντες και έπειτα έγινε σύντομη σύνδεση με την 10η συνάντηση. Σημείωσε ότι βασικός στόχος είναι η ψηφιοποίηση της καταγραφής των δεδομένων που θα διευκολύνουν τη διαχείριση αρδευτικού νερού και η δημιουργία αντίστοιχης πλατφόρμας, γεγονός για το οποίο υπήρξε σύμπνοια απόψεων.
Εν συνεχεία, ο κ. Αλαμάνος παρουσίασε τα αποτελέσματα των ερωτηματολογίων σχετικά με τις αρμοδιότητες της Γραμματείας Υδάτων.