![Νερό για το Αύριο - Αθηναϊκή Ζυθοποιία](https://nerogiatoavrio.gr/wp-content/uploads/2021/03/NeroAvrio-Logo-F-cropped.png)
Καλωσορίζοντας τους συμμετέχοντες, έγινε σύντομη σύνδεση με την 12η συνάντηση. Η συνάντηση αυτή ήταν αφιερωμένη στην παρουσίαση του τελικού παραδοτέου, το οποίο αποτελεί σύνοψη του έργου και των αποτελεσμάτων του.
Η παρουσίαση έγινε από τον Δρ. Άγγελο Αλαμάνο, ο οποίος κάλυψε εκτενώς τα εξής:
Το πρόγραμμα Νερό για το Αύριο
Αναλύθηκε ο στόχος, η διάρθρωση των συμμετεχόντων και η δομή των μηνιαίων συναντήσεων.